شناسه : 2866
امروز یکشنبه 1395/09/07 - 17:22
نویسنده : ardabil-adminas
استاندار اردبیل:

رمز موفقیت انقلاب اسلامی در صحنه بودن مردم است

استاندار اردبیل گفت: رمز موفقیت انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره) حضور اقشار مختلف مردم در صحنه است.

به گزارش پیگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف اردبیل، مجید خدابخش در یادواره ملی شهید شاخص اصناف کشور در حسینیه ثارلله اردبیل با بیان اینکه ملت ایران با تقدیم هزاران شهید انقلاب اسلامی را بیمه کرده، تصریح کرد: شهدا شاهد بر اعمال و رفتار ما هستند و باید از برکات این انسان‌های زنده استفاده کنیم که این مهم با تبیین و ترویج سیره شهدا و رمزگشایی از دلایل شهادت آنها ممکن می شود.  

وی افزود: رمز گشایی این مهم که شهید دیده بان ها با وجود خدمت در ارتش چگونه با شروع جنگ در نقش پیشیبانی و تامین کننده تدارک راهی میدان کارزا می شود، برای نسل اول و دوم انقلاب مهم و برای نسل سوم چهارم انقلاب که جنگ را ندیده اند یک افتخار است چراکه این انسان‌ها اسوه‌ها و الگوهای جاودانگی باید تلقی شوند. .

استاندار اردبیل خاطر نشان کرد: تاریخ بشریت چنین انسان‌های مجاهدی را که در لبیک به ولایت فقیه همه هستی خود را تقدیم کردند به خود ندیده است به گونه ای که در دوران هشت سال دفاع مقدس از نوجوان13 ، پیرمرد 70ساله،معلم و روحانی گرفته تا کارگر و کارمند و شهری و روستایی، همه به میدان رزم آمدند تا اوج ایثار، اخلاص و جهاد را به نمایش بگذارند.

وی رمز موفقیت انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره)را حضور اقشار مختلف مردم در صحنه دانست وگفت ؛ ملت ایران اسطوره ساز شدند و کار بزرگی را انجام دادند؛: باید چنین روحیه ایثارگرانه‌ای که هم فرزند و هم پدر شهادت را بر زنده ماندن ترجیح می‌دهند رمزگشایی شود تا نسل آینده انقلاب بیشتر با این اسوه‌های جهاد، ایثار و شهادت آشنا شود.

یادواره شهید شاخص اصناف کشور شهید غلامحسین دیده‌بان و 125 شهید اصناف  امروز در حسینیه ثارلله اردبیل برگزار شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.