شناسه : 2983
امروز دوشنبه 1395/09/29 - 13:55
نویسنده : ardabil-adminas
با افزایش خودسرانه قیمت‌ها در اردبیل برخورد می‌شود؛

میوه شب یلدا گران نمی‌شود+ قیمت انواع میوه در اردبیل

رئیس اتاق اصناف اردبیل، با بیان اینکه تا اخر شب یلدا بر قیمت‌ها نظارت خواهیم کرد، گفت: میوه شب یلدا گران نمی‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج اصناف اردبیل، شاپور رضایی افشار، رئیس اتاق اصناف اردبیل نیز در گفتگو با خبرنگارما، با بیان اینکه تا اخر شب یلدا بر قیمت‌ها نظارت خواهیم کرد، گفت: میوه شب یلدا گران نمی‌شود.

صفر رحیمی رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اردبیل نیز، اظهار کرد: قیمت هر کیلو نارنگی بین 1500 تا 3000 تومان، هر کیلو انار بین 1700 تا 3500، هندوانه بین 1000 تا 1300، هر کیلو خرمالو 5500 تومان، هر کیلو سیب قرمز بین 1500 تا 2500 و سیب سفید 1500 تا 3500 در میدان تره‌بار اردبیل به فروش می رسد و خرده فروش ها حداکثر با 30 درصد افزایش می توانند این میوه ها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

وی گفت: احتمال دارد به خاطر برف و سرمای اردبیل و تقاضای کم،  قیمت هندوانه کاهش یابد.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اردبیل، با اشاره به تولید بالای میوه در سالجاری، گفت: قیمت میوه نسبت به سال گذشته 20 تا 30 درصد کاهش دارد.

حسین نجف‌زاده، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: هر چند تعزیرات حکومتی وظیفه قانونی‌اش رسیدگی به شکایات شهروندان و گزارشات بازرسان صنعت، معدن وتجارت، بهداشت، اتاق اصناف و صدور واجرای حکم در خصوص افراد متخلف است اما برای برخورد با گران فروشی در آستانه شب یلدا سه اکیپ از این سازمان به همراه سایر ناظران برای بازرسی ونظارت بر قیمت‌ها و کیفیت کالاها و خدمات در سطح استان حضور دارند.

انتهای پیام/

برچسب ها
دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید

About text formats
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.